• Колишній партійний працівник написав два відкритих листи щодо бійні на Тянь-Ань-Мень і переслідувань Фалуньгун

  • Четвер, 27 березня 2008 року

Колишній високопоставлений комуністичний партійний працівник Бао Тун підтримує Суня Веньгуаня - професора у відставці із Шаньдунського університету, який написав два відкритих листи щодо бійні на Тянь-Ань-Мень і переслідувань Фалуньгун.

Кореспондент The Epoch Times узяв інтерв'ю у Бао Туна, секретаря колишнього Генерального секретаря комуністичної партії Китаю (КПК) Чжао Цзияна. Бао Тун виражав свою підтримку листам Суня.

Бао сказав: «Питання, такі як відшкодування збитку від бійні на Тянь-Ань-Мень і закінчення переслідування Фалуньгун, підняті професором Сунем Веньгуанєм - це те, чим люди стурбовані більш за все. Оскільки з'їзд народних представників представляє інтереси людей, він повинен піклуватися про питання, якими люди стурбовані, та повинен обговорити їх. Інакше, чиї інтереси представляє з'їзд?»

Ратифікувати Міжнародну угоду з громадянських і політичних прав

Бао згадав, що, окрім цих двох дуже важливих проблем, була й інша. Вона стосується того, що представник уряду КПК підписав «Міжнародну угоду з громадянських і політичних прав» в Організації Об'єднаних Націй у Нью-Йорку десять років тому. Проте з'їзд народних представників ще не ратифікував цю угоду.

Бао вважає неправильним те, що цю угоду за 10 років ще не ратифікували.

«Олімпійські ігри збираються провести цього року в Пекіні. КПК іде на все, щоб сформувати її міжнародний імідж. Я думаю, що ці питання дають гарну можливість», - додав Бао.

Петицію підписало 20 тисяч китайців

Бао сказав, що більше 20-и тисяч чоловік підписало петицію, щоб захистити свої права на відшкодування збитку від корупції та інших проблем на місцевих рівнях уряду.

«Отже, всі питання, підняті Сунем: питання схвалення договору про міжнародний захист прав людини, поставлене 10 тисячами людей, і питання права на відшкодування, поставлене 20 тисячами людей - усі дуже, дуже важливі. Якщо з'їзд народних представників Китаю не обговорюватиме ці спірні питання, він не може називатися Національним Народним Конгресом», - сказав Бао.

Бао Тун був секретарем Чжао Цзияна, колишнього Генерального секретаря КПК, колишнього члена Центрального комітету КПК і колишнього директора Офісу КПК вивчення перетворення політичних систем. Після бійні на Тянь-Ань-Мень він був засуджений до семи років в'язниці. Він - партійний працівник КПК найвищого рангу, засуджений за демократичний студентський рух у 1989 році. Після закінчення терміну ув'язнення він був підданий довгостроковому домашньому арештові з обмеженням на зв'язок із зовнішнім світом.

Лін Хуейсінь. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...