• Збуваються пророцтва свині з м. Аншань

  • Вівторок, 8 квітня 2008 року

У 2007 р. у мережі Інтернет широко розповсюджувалася інформація про випадок у селі міста Аншань. Коли господар зібрався заколоти свиню, вона сказала йому: «Цього року (рік Свині) я (свинина) дорога, в майбутньому буде дорогий рис, а через рік у будинках не буде людей».

Багато людей не сприйняло це серйозно, проте ціни на м'ясо, а тим більше на свинину, в Китаї значно піднялися. Хотілося б сказати, що справжні бізнесмени могли б вигідно використати ці пророцтва свині та заробити багато грошей. Але, швидше за все, таких людей не буде, оскільки в нашому світі відбувається так: ті, хто може повірити в таке, зазвичай не проявляють цікавості до слави й вигоди, а в тих, хто тільки й думає, як заробити гроші, голова наповнена матеріальними поняттями, вони ніколи не повірять у таке, а навпаки, ще голосно сміятимуться. Тому не варто боятися, що пророцтво свині викличе ажіотаж на ринку.

Проте друге її пророцтво теж збулося. У 2008 р. почали надзвичайно швидко рости ціни на рис, причому відбувається це у світовому масштабі. Ціни на рис на світовому ринку цього року досягли історичного максимуму.

Люди кажуть: «Перед смертю людина не обманює». Ці пророцтва свиня сказала в ту мить, коли господар уже заніс над нею ніж.

Це незвичайна свиня. Дуже можливо, що якесь життя, побачивши, що людей чекає небезпека, захотіло попередити їх про це. Але не хотіло довго бути серед людей і перебувати в омані людського світу, тому переродилося в тіло свині і якраз перед смертю повідомило людям те, що хотіло, і пішло. Повірять люди чи ні, це вже їхня справа.

Свиня хотіла повідомити саме третє своє пророцтво. Перші два вона сказала тільки для того, щоб пробудити людей і викликати у них довіру. Перед великим лихом завжди є знамення, але, на жаль, люди дуже самовпевнені, а тому дуже поверхові й нетямущі. Вони звертають увагу тільки на те, що бачать очима. В історії було безліч випадків, подібних, наприклад, до переказу про лева з червоними очима, але люди завжди однаково реагували на таке. Люди не вміють здобувати уроки з минулого, а тільки розкаюються, коли вже пізно що-небудь змінити.

У січні 2008 р. провісник із Гонконгу сказав, що в Китаї почнеться політична й економічна криза. Він також передбачив, що до церемонії відкриття Олімпіади станеться багато бід.

Зараз тільки початок квітня, а вже сталося: стихійне лихо великих снігопадів на півдні Китаю, землетруси, криваве придушення тибетців, велика інфляція в країні, падіння курсу акцій на біржі, іноземні політики збираються бойкотувати Олімпіаду. І це тільки початок. Тибетці, обдурені вкладники компанії «Ілішен», ті, хто втратив гроші на акціях, люди, домівки яких знесли, китайські апелянти, селяни, в яких відібрали землю, звільнені з роботи робітники та ін. - їхній гнів росте. Одного дня вони «вибухнуть», подібно до бомби, і тоді китайській компартії (КПК) не уникнути лиха. Почнеться переворот влади. І цей день уже близько.

Зараз Небо знищує КПК. Той час, коли «у будинках не буде людей», можливо, настане після того, як КПК буде знищено. Тому всі ті, хто «одного кольору» з КПК, будуть знищені першочергово, як сміття.

Поміркуймо, ця одухотворена свиня ціною свого життя хотіла врятувати людей. Ті, хто залишиться, зрозуміють усе.

Жень Баймін. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...