• У провінції Гуандун вдвічі зменшилась кількість узуттєвих фабрик

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Неділя, 6 липня 2008 року
За даними на травень цього року, в провінції Гуандун кількість підприємств взуттєвої промисловості зменшилась на 2330 одиниць, що становить половину підприємств провінції цієї галузі.

Газета «Гуанчжоу daily» повідомила, що експорт взуття провінції Гуандун за перші п'ять місяців року становив 1 млрд 350 тис. пар, що на 15,5% менше, ніж за такий самий період минулого року. 

У повідомленні сказано, що найбільше взуттєвих підприємств зосереджено в Дельті Перлової річки, експорт взуття з цього району скоротився на 25,7%. 

Згідно із статистикою, за даними на травень 2008 р., у Дельті Перлової річки провінції Гуандун працюють 2428 взуттєвих підприємств, продукція яких іде на експорт, що на 2330 менше, ніж було в такий самий період торік. 

Фахівці стверджують, що така ситуація викликана пониженням ставок зворотного мита при експорті, зміною політики щодо продажу продуктів обробки, а також підвищенням курсу юаня і швидким зростанням вартості робочої сили, що значно підвищує собівартість продукції. 

Співробітник митної служби розповів, що більшість взуттєвих фабрик почали переїжджати або ж взагалі перепрофілювати виробництво.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...