• Щоб помститись владі, китаєць підірвав будівлю мерії в провінції Хунань

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Субота, 5 липня 2008 року
Услід за різаниною, що трапилась у Шанхаї, мешканець м. Чжанцзяце провінції Хунань 2 липня підірвав будинок мерії, внаслідок чого 12 людей поранено, з них 5-о - у важкому стані. Всі повідомлення про це на форумах китайських сайтів видаляються Інтернет-поліцейськими.

На сайті уряду Хунаня повідомляється, що винного звати Тянь Кайю. 2 червня він на трьохколісному моторолері, в кузові якого лежали газові балони, в'їхав у двір мерії, після чого і стався вибух. Таким чином Тянь хотів помститися владі за те, що вона знесла його будови.

На сайті м. Чжанцзяце опублікована інформація про те, що після вибуху міліція відразу ж заблокувала всю територію будівлі, не підпускаючи близько кореспондентів і перехожих. Повідомляється, що у дворі мерії всюди валяються осколки і видно сліди крові. Вибух був таким сильним, що шибки вилетіли також і з будівель сусідніх житлових будинків, але ніхто з людей не постраждав.

Через 5 хвилин після вибуху Тянь Кайю був затриманий міліцією.

Як повідомляють західні спостерігачі, останнім часом у Китаї посилилося свавілля місцевих чиновників, особливо в питаннях спекуляції нерухомістю і землею, яку буквально відбирають у людей, заміняючи мізерною компенсацією, при цьому будь-який спротив грубо присікається міліцією.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...