• У Китаї двох тибетських ченців таємно засудили до великих термінів ув'язнення

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Середа, 2 липня 2008 року
Двох ченців монастиря Голін, розташованого в провінції Ганьсу, які брали участь у березневих акціях протесту в Тибеті, таємно засудили до 13 і 15 рокам позбавлення волі.

Як повідомило радіо «Вільна Азія», хоч навіть китайська влада офіційно повідомила про 30 вироків тибетцям, які брали участь в акціях протесту у Лхасі, але, згідно з інформацією, яку отримало радіо, після цього повідомлення влади ще три групи тибетців було таємно засуджено до термінів ув'язнення. Наприкінці квітня в повіті Лухо провінції Сичуань до термінів ув'язнення було засуджено 7 черниць, у провінції Цинхай - троє ченців монастиря Това. Проте про це влада нічого не повідомила.

Радіо Voice of Tibet Foundation повідомило, що 15 червня двоє ченців монастиря Голін, розташованого в повіті Чжоні провінції Ганьсу, - 44-річний Дань Цзен і 24-річний Даньцен Цзяцо - були засуджені відповідно до 15 і 13 років в'язниці. Їх звинуватили в підбурюванні до акцій протесту й участі в інциденті зриву китайського державного прапора й уставленні прапора із зображенням лева на тлі засніжених гір.

У повідомленні радіо також мовиться, що 22 червня у в'язниці м. Голмо провінції Цинхай помер 22-річний чернець Цзінмей Бінцо з монастиря Нечун. Його родичі відмовилися підписувати документи про причину його смерті, надані їм владою. Вони вважають, що там вказана не справжня причина його смерті. При цьому тіло померлого ченця влади відразу ж спалила в крематорії.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...