• Кілька сотень батьків загиблих від землетрусу дітей знову звернулися до влади і знову залишилися не почутими

  • Вівторок, 24 червня 2008 року
Близько 600 батьків загиблих у зруйнованих землетрусом школах дітей, знову зібралися біля будівлі уряду повіту Бейчуань і почали вимагати пояснень із приводу неякісних будівель шкіл. Але ніхто з чиновників не вийшов до них для розмови й роз'яснень.

Буддійський проповідник Си Чжи, що бере участь у рятувальних роботах у постраждалих від землетрусу районах Сичуані, сказав кореспондентові The Epoch Times, що якщо місцева влада й далі не звертатиме уваги на вимоги цих батьків, то вони збираються зробити великі портрети своїх загиблих дітей і пішим походом піти до уряду повіту. Він також сказав, що зараз влада повіту повністю ігнорує звернення людей, щоб розслідувати й знайти відповідальних за неякісні будівлі приміщень шкіл.

Коли кореспондент зв'язався телефоном з одним із батьків, що брав участь в акції 19 червня, у трубці він почув гучні крики, адресовані місцевій владі: «Ми довірили своїх дітей школі, платили стільки грошей, скільки вони хотіли, поверніть нам дітей або ж хоч би покажіть їхні тіла. Чому уряд так пізно почав рятувальні роботи? Дуже багато дітей можна було витягнути жвавими з-під завалів. Чому прийшли так пізно, коли діти вже померли? Чому ви так учиняєте з нами?...»

Проповідник розповів, що перші рятувальники приїхали тільки 15 травня (землетрус стався 12 травня), причому приїхали з порожніми руками, без устаткування і спеціальних інструментів. Він також сказав, що багато доріг у повіт не було заблоковано після землетрусу, можна було приїхати в часно і врятувати багато життів.

Один із батьків на ім'я Цін Чу розповів кореспондентові, що кілька днів тому вони на розвалинах школи спорудили невелику стелу і хотіли провести громадську панахиду, але їх розганяла поліція. 4-х чоловік заарештували, а стелу розбили.

Проповідник Сі Чжи розповів: «Влада такими вчинками просто сипле сіль на рану цим нещасним батькам. Влада не просила ніякого вибачення і не висловила ніяких слів розради батькам. В одній із шкіл загинуло більше 1000 учнів, багато хто з яких помер, не дочекавшись рятувальників. Один хлопчик під розвалинами школи перед смертю нігтем надряпав своїм батькам послання "Тато, мама, вибачте, бажаю, щоб у вас усе було добре».

Батьки також звернулися до всіх людей, хто може почути їхнє волання: «Просимо вас, сподіваємося, що ви допоможете нам. Ми - безправні селяни. Починаючи з 12 червня, влада не дала нам ніяких відповідей, ніхто не зв'язувався з нами і не питав ні про що, неначе нічого і не сталося. Всі ми хочемо тільки одного -щоб були знайдені й покарані винні в будівництві неякісних будівель школи».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...