• Ще один тибетець помер від побиттів у китайській в'язниці

  • Середа, 28 травня 2008 року
У період з 10 березня, коли почалися масові демонстрації протесту тибетців проти тиранії комуністичного режиму, і до сьогоднішнього дня, підтверджено про понад 200 убитих тибетців. Нещодавно стало відомо, що ще один тибетець помер від побиттів у в'язниці повіту Амдо.

Як повідомило радіо Voice of  Tibet Foundation, чернець Сі Жень із монастиря Кеде, розташованого у Дхармсалі на півночі Індії, розповів кореспондентові радіо, що з надійних джерел у Тибеті надійшла інформація про те, що 23 травня тибетець на ім'я Мумін Батайцзе у віці 59 років помер у в'язниці внаслідок  сильного биття. Сі сказав, що Мумін був арештований за звинуваченням в участі у акціях протесту і поміщений у в'язницю в повіті Аба.

Чернець також розповів, що увечері 23 травня міліціонери прийшли в монастир Кеде, розташований у повіті Аба і заарештували двох молодих ченців Кен Но і То Цзе віком близько 20 років. Їх звинувачують у тому, що під час «виховання патріотизму» вони погано себе проявили. Джерело інформації повідомило, що останнім часом під таким незрозумілим приводом відбувається багато арештів жителів тибетської національності.

У повідомленні також мовиться, що недавно, коли ченці монастиря Кеде хотіли провести колективну молитву за загиблими внаслідок землетрусу родичами деяких із них, місцева влада перешкодила їм це зробити, застосувавши силу. Зараз монастир Кеде як і раніше знаходиться під суворим наглядом міліції і солдатів, яких останнім часом не тільки не стало менше, але  навпаки стає ще більше.

Також є інформація про те, що у розташованому неподалік від повіту Аба тибетському монастирі Сай міліціонери вигнали усіх ченців і зараз монастир закритий.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...