• Факел за права людини все яскравіше «горить» в Китаї (фотоогляд)

  • Понеділок, 21 квітня 2008 року

Рух Факела за права людини все більше набирає силу в Китаї. До нього безперервно приєднуються численні китайські громадяни різних верств населення. Телефони «гарячої» линії не змовкають від дзвінків із вдячністю з Китаю. У різних районах Китаю на вулицях можна побачити емблему Факела.

Пан Юан, житель м. Ухань розповів кореспондентові The Epoch Times, що поняття про права людини все більше входять у серця китайців, і він сам постарається зробити все можливе, щоб допомогти розповсюдити цей рух Факела за права людини. Він сказав, що він викачав з Інтернету емблему Факела і скотчем наклеює її на вулицях міста. Він також розповів, що неможливо, щоб комуністична влада дала шанс отримати свободу, більшість простих робітників у Китаї сьогодені пригнічуються, у них дуже низькі зарплати і дуже суворі умови праці. Розрив між багатими і бідними стає все більшим, корумпованість стає все серйознішою проблемою і все ближче той день, коли все це розвалиться.

Пан Чен з м. Шанхаю: «У Китаї ні про які права людини годі й говорити. Все зовсім не так, як вони (влада) пропагують. Я живу в Китаї понад 30 років, китайська компартія справжній бандит. Багато людей проти компартії, але вони не можуть прямо про це говорити, а вимушені говорити іносказаннями, натяками, це все можна побачити в Інтернеті. Мао Цзедун приніс Китаю безліч бід, занапастив багато людей, а компартія все ще співає йому хвалебні пісні».

«Кому зараз охота вступати в компартію? Якщо ти в Китаї захочеш відстоювати свої права людини, і займатися цим відкрито, то тобі не поздоровиться. У Китаї не так, як у США, де можна останніми словами лаяти президента, і після цього продовжувати жити звичайним життям. У Китаї людям навіть подумати про це страшно. Я зараз часто на грошових банкнотах пишу заклики повалити компартію», - розповів пан Чен.

Нагадаємо, що рух Факела за права людини в Китаї проходить у формі поширення основного девізу руху «Єдиний світ, єдині права людини», а також емблеми Факела і жовтих стрічок. Розповсюджується ця інформація будь-якими доступними способами: листівки, електронні листи, Інтернет-форуми і блоги, sms-повідомлення, через програму Skype, написи на огорожах, будівлях, футболках і паперових банкнотах, повітряні кулі з емблемою і так далі.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...