• Ченці монастиря Кеде на знак протесту залишили монастир

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 9 червня 2008 року
Тибетський уряд у вигнанні повідомив, що 3 червня окрім 250 літніх ченців монастиря Кеде, всі решта ченців залишили монастир на знак протесту руху «виховання патріотизму», яке посилено проводить у тибетських монастирях комуністичний уряд Китаю.

Починаючи з кінця березня і по сьогоднішній день, у Тибеті не припиняються посилені заходи щодо «виховання патріотизму». Китайська влада направила в тибетські райони численні робочі групи, які втілюють у життя цю програму уряду, вимагаючи, щоб тибетські ченці зреклися Далай-лами, лаяли і критикували його.

Починаючи з понеділка (2 червня) ченці монастиря Кеде, розташованого в повіті Аба провінції Сичуань, колективно відмовилися брати участь у заходах однієї з вищезазначених робочих груп. А у вівторок більшість із них залишили монастир. Про це повідомило радіо «Вільна Азія».

У повідомленні також мовиться, що за даними тибетського уряду у вигнанні, в монастирі Кеде заходи щодо «виховання патріотизму» проводяться уже впродовж 72 днів поспіль. Члени робочої групи уряду розділили ченців монастиря на 8 груп і примушують їх підписувати різні папери з критикою Далай-лами і тибетського уряду у вигнанні. Багато ченців, не витримавши такого сильного безперервного психологічного тиску, почали протестувати і 3 червня на знак протесту вони всі, окрім 250 немолодих ченців, яким за 70 років, залишили монастир.

За словами самих ченців, зазвичай у монастирі Кеде постійно проживало 1500 ченців, але іноді їхня кількість досягала 3-4 тисяч чоловік.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...