• П'ять талісманів Олімпійських ігор – передвісники бід?

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 2 червня 2008 року
Китайські блогери пов'язують лиха, які обрушилися останнім часом на Китай, із «Фува» – п'ятьма талісманами пекінської Олімпіади. Про це повідомила гонконзька газета South China Morning Post.

«Фува» (у перекладі з китайської «лялька щастя») були створені організаторами Ігор як талісмани майбутньої Олімпіади. Їх звуть Бейбей, Цзінцзін, Хуаньхуань, Інін, Ніні, що означає «Пекін вітає тебе», на їхніх головах зображені відповідно осетрова риба, панда, вогонь, тибетська антилопа, традиційний китайський повітряний змій у формі ластівки.

Останнім часом серед китайських блогерів усе більше поширюється інформація про те, що ці п'ять талісманів приносять Китаю великі біди або ж є передвісниками цих бід, причому вони стверджують, що чотири з п'яти «прогнозів» уже збулися.

Ось що вони кажуть:

Талісман Ніні зображений у формі традиційного китайського повітряного змія. Місто Вейфан провінції Шаньдун у Китаї називають «містом паперових зміїв». Недавно у цьому місті відбулася велика катастрофа на залізниці, винуватцем якої став потяг, що пропагує Олімпіаду, внаслідок чого загинули десятки чоловік.

Інін – це антилопа, яка мешкає тільки в Тибеті, де недавно спалахнули численні акції протесту, в результаті яких було вбито і поранено багато людей. Ці акції завдали великого удару репутації китайської компартії, як і всьому Китаю на міжнародній арені.

Хуаньхуань – це символ олімпійського вогню, естафета якого супроводжувалася масовими протестами в Європі, США та інших країнах, що також негативно відбилося на репутації Китаю в очах міжнародного співтовариства.

Цзінцзін – це панда. Найбільший у світі заповідник великих панд Волун розташований у провінції Сичуань, де нещодавно стався найбільший за останні 30 років землетрус, який забрав життя кількох десятків тисяч чоловік.

Землетрус стався 12 травня, це рівно за 88 днів до Олімпіади. Забобонні блогери вказують на те, що цифра «8» є «цифрою пекінської Олімпіади», відкриття якої заплановане 8-го числа, 8-го місяця 2008 р. і стверджують, що це також погана ознака.

І, нарешті, залишився останній талісман – Бейбей – осетрова риба. Єдине місце, де водиться китайський осетер, – це річка Янцзи. На думку блогерів наступне велике лихо може бути пов'язане з цією річкою.


Підписатися:

Коментарі