• У Китаї кілька десятків чоловік було поранено під час сутички батьків загиблих під час землетрусу дітей з поліцією

  • Четвер, 26 червня 2008 року
Близько 200 батьків загиблих під час землетрусу в Сичуані дітей 21 червня зібралися біля входу в будівлю суду і почали вимагати від влади відповіді з приводу розслідування справи про неякісні будівлі шкіл, в яких загинули їхні діти. Але замість діалогу, влада направила поліцейських, які застосували силу. В результаті кілька десятків демонстрантів дістали сильні побої, одного доставили в лікарню, щонайменше три людини арештовано. Це сталося в м. Дуцзян'янь провінції Сичуань.

Під час сильного землетрусу в провінції Сичуань в одній зі зруйнованих шкіл м. Дуцзян'янь загинуло більше 300 учнів і вчителів. Батьки загиблих дітей уважають, що школа зруйнувалася через те, що її будівля була побудована неякісно, і вимагають розслідувати цю справу.

Як розповіли кореспондентові радіо нещасні батьки, аж до сьогодні влада не дала їм ніякої відповіді, в суді відмовляються приймати їхній позов у цій справі, жоден адвокат не насмілюється надавати їм юридичну підтримку й захист.

Кореспондентові також удалося додзвонитися до одного з чиновників прес-центру відділу ліквідації наслідків землетрусу м. Дуцзян'янь на прізвище Ма. Чиновник сказав, що зовсім нічого не чув про інцидент, що стався. А на питання про те, чи можна їм розповідати інформацію, пов'язану із зруйнованими школами, і повідомляти про це в місцевій пресі, чиновник відповів: «Звичайно, можна, ми завжди кажемо тільки правду і лише факти. Наш уряд, звісно ж, хоче зберегти стабільність у суспільстві, але не може бути, щоб заради стабільності приховувалися якісь факти. У нас усе відкрито, й уряд завжди своєчасно повідомляє про всі заходи, що їх уживають».

Батьки загиблих дітей також заявили, що, якщо влада й далі ігноруватиме їхні вимоги, вони поїдуть із зверненням до Пекіна.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...