• У китайській провінції Чжецзян масово вмирають метелики

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Четвер, 12 червня 2008 року
Ділянка траси м. Тайчжоу, протяжністю 200 м, вся була покрита тисячами мертвих білих метеликів. Свідками цього стали численні водії, які зупинялися на трасі та здивовано виходили подивитися на це дивне видовище.

Газета «Ченцзян ванбао» повідомила, що 10 червня приблизно о 9 годині ранку кореспондент газети поїхав на трасу Ліншисянь м. Тайчжоу провінції Чжецзян і сам став свідком цього видовища. Через рух машин і вітру, близько десяти тисяч мертвих метеликів було прибито до бордюрів, вони білою смугою розтягнулися на кілька сот метрів уздовж траси.

Співробітник дорожньої служби пан Ван розповів кореспондентові, що він стежить за справністю й чистотою цієї дороги вже 8 років і жодного разу не бачив нічого подібного. Він також сказав, що це триває вже днів десять: метелики прилітають на цю ділянку дороги та вмирають. Він не встигає розчищати від них дорогу.

Ще дивніше те, як розповів кореспондент, він побачив, що на полі, прилеглому до цієї ділянки дороги, сотні тисяч живих білих метеликів. Усе поле біле, як у снігу, тоді як на інших полях метеликів немає взагалі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...