• Тайвань: Естафета факела на захист прав людини прибула в Каосюн (фотографії)

  • Четвер, 26 червня 2008 року

Естафета факела на захист прав людини в червні цього року прибула в тайванське місто Каосюн. Урядові посадові особи та жителі міста тепло зустріли прибулу естафету.

Заходи естафети почалися 7 червня о 9.30 ранку в центральному парку м. Каосюн. Їх відвідало багато чиновників місцевої влади, неурядових організацій та жителів міста. Учасники заходів закликали китайську владу поліпшити ситуацію з правами людини, а також припинити репресії послідовників Фалуньгун та інших в'язнів совісті.

Заступник голови азійського відділення Коаліції з розслідування переслідувань щодо Фалуньгун (КРПФ) пан Чю Хуанчжуань, виступаючи на мітингу, у своїй промові закликав міжнародні ЗМІ чинити тиск на комуністичний уряд Китаю і повідомляти про все, що відбувається в Китаї, а не тільки ту інформацію, яку дає комуністична влада. Мер м. Каосюн пан Ян Чіюсін у своєму виступі відзначив, що тайванці стурбовані переслідуваннями Фалуньгун у Китаї. Він також закликав китайський уряд звільнити поміщених у в'язниці послідовників Фалуньгун і до початку Олімпіади припинити переслідувати їх. Кілька інших місцевих чиновників також висловили палку підтримку руху Естафети факела на захист прав людини і закликали китайську владу припинити репресувати інакодумців, а також поважати права людини.

Після мітингу шестеро дівчат в одязі грецьких жриць і член муніципалітету Чень Лін, принесли факел у парк і передали його мерові м. Каосюн. Мер та інші представники влади понесли факел у місто. Багато місцевих жителів відвідали цей захід. Декілька сотень членів місцевої Асоціації велосипедистів і членів місцевої Асоціації плавання пробігли з факелом вулицями міста.

Представники багатьох неурядових організацій і місцевих церков висловили свою підтримку естафеті та стурбованість ситуацією з правами людини в Китаї.

Міжнародну естафету факела на захист прав людини розпочала неурядова організація КРПФ. Початок їй був покладений в Афінах, Греція, 9 серпня 2007 р. Естафета пройшла вже через 34 країни і 150 міст Європи і північної Америки, і в травні цього року прибула до Азії. З 1 по 16 червня за графіком Естафета пройшла в Тайвані.Су Жун, Сунь Бо. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...