• Голова Демократичної партії Китаю: «Змова проти Фалуньгун розкрита!»

  • П'ятниця, 27 червня 2008 року
Китайський комуністичний режим найняв секретних агентів та кілька сотень горлорізів для того, щоб 17 травня цього року відкрито посеред білого дня піддавати насмішкам та побиттю практикуючих Фалуньгун* в районі Флашинг м. Нью-Йорка.

Це привернуло увагу широкої громадськості. Мешканці району Флашинг висловлювали свою підтримку Фалуньгун та чинили опір нахабним горлорізам. Пильно слідкуючи за розвитком подій із порушенням прав людини в Китаї, багато людей у всьому світі засудили жорстокість диктаторського, тоталітарного режиму Китаю.

Грубі та мерзенні дії цих бандитів дуже схожі на минулі дії «Червоної бригади».

В своєму інтерв'ю «The Epoch Times» у вівторок, 11 червня 2008 р., Сюй Веньлі, голова закордонного штабу Китайської демократичної партії, підкреслив, що компартія Китаю (КПК) налякана поточним процесом масового виходу з її рядів членів компартії, оскільки це розкриває її злу природу та веде до її природного розпаду.

Він прокоментував ці події так: «У відповідь на це КПК використала горе людей, викликане землетрусом у Сичуані, і почала поширювати брехливі чутки про Фалуньгун, розпалюючи таким чином ненависть до Фалуньгун у тих, хто не знає правду».

Прищепити націоналізм, коли комуністична ідеологія вже не в змозі виконувати свою роль

Сюй сказав, що успіхи в сфері економічного розвитку країни в останні роки стали причиною тенденції впевненої популяризації КПК в інших частинах світу.

В той же час, комуністичний режим відчуває ослаблення його ідеології. Тому, починаючи з 1980-х років, КПК діяла через так звані «маріонеткові політичні партії», формуючи ідеологію вірності та любові до КПК та насаджуючи вузьколобий «патріотизм». В результаті цього молодше покоління було позбавлено історичної правди. Вони навіть не знають про інцидент 4 червня 1989 р., коли КПК направила військових на мирні виступи студентів та вчинила бійню.

Він сказав: «Оскільки естафета Олімпійського вогню, що недавно проходила, була піддана критиці та бойкоту з боку міжнародної спільноти, КПК довелося впливати на почуття націоналізму китайців, яке зараз якраз на підйомі і яким пройняті китайці не тільки в Китаї, але й китайські общини та групи китайських студентів за кордоном. Ті, хто не може відділити КПК від Китаю, легко потрапляють під контроль компартії».

Перелякавшись виходів із партії, КПК використала горе, викликане нещодавнім землетрусом, щоб розпалити ненависть до Фалуньгун та попередити свою кризу

Сюй указав, що після землетрусу в Сичуані КПК скористалася крайнім горем людей, щоб підстебнути почуття націоналізму. Одразу ж була задіяна уся міць пропаганди для вихваляння допомоги збройних сил під час лиха, прославляючи їх як героїв, тим часом, приховуючи той факт, що землетрус – не просто природне лихо, але також і катастрофа, яка має антропогенне походження.

Сюй вважає: «Вихід із рядів компартії – це мирний, ненасильницький спосіб розвалити КПК, якого вона завжди боялася. Це одна із причин того, що КПК організувала напади на послідовників Фалуньгун».

90% шкоди від землетрусу в Сичуані викликано людським фактором

Сюй ще сказав: «КПК не може уникнути відповідальності за землетрус. В інших країнах землетрус такого ж масштабу не призвів би до загибелі стількох людей, особливо дітей. Ця недбалість – результат корупції китайського уряду».

Він заявив: «КПК здійснила непоправиму помилку в своїх діях у перші 24 години після землетрусу. Всі чиновники знають, що Веньчуань – бідний район із поганими дорогами, і треба було б негайно відправити повітряні сили для надання екстреної допомоги. Однак урядові вертольоти кружляли навколо, не знаючи, де приземлитися. Крім того, протягом перших 72 годин уряд відмовився від іноземної допомоги, що викликало ще більшу затримку в спасінні людей.

КПК побудувала багато ядерних установок у непідходящих районах. Джерела інформації стверджують, що ці області не годяться для будування дамб або розміщення ядерної зброї. Вони піддані небезпеці сильних землетрусів. Однак китайський уряд на чолі з КПК глухий та сліпий до будь-яких попереджень або критиці».

Розкриття змови КПК

Сюй каже: «Події в районі Флашинг показують намір КПК поширити комунізм у всьому світі. Але це ж і дає людям можливість зрозуміти правду, яку ретельно приховує КПК.

Для молодчиків, найнятих КПК, дуже невигідно брати участь в таких незаконних діях, оскільки вони порушують закони іншої держави. Американський уряд ніколи не допустить порушення людських прав громадян».

Версія англійською

*Фалуньгун (або Фалунь Дафа) – один із видів ціґун. В 1999 році комуністичний режим Китаю всупереч китайським законам та Конституції незаконно заборонив Фалуньгун через велику кількість послідовників (більше 70 млн.) З того часу в Китаї відбувається жорстоке переслідування практикуючих Фалуньгун, яке супроводжується катуваннями та вбивствами. Більше того, в 2004 році стало відомо про масові насильницькі вилучання внутрішніх органів для продажу в живих послідовників Фалуньгун у Китаї, які тривають досі. Подробиці на сайті: www.faluninfo.ru.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...