• У Китаї пряма трансляція з Олімпіади здійснюватиметься із затримкою в 10 секунд

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    П'ятниця, 11 липня 2008 року
Щоб запобігти впливу яких-небудь «несподіванок» під час проведення Олімпіади на людей, відділ пропаганди компартії Китаю (КПК) видав внутрішнє розпорядження, згідно з яким усі прямі трансляції олімпійських змагань усередині країни повинні здійснюватися із затримкою в 10 секунд, повідомила гонконзька газета Ming Pao.

У повідомленні мовиться, що в січні минулого року на церемонії вручення нагород зимової азійської спартакіади в м. Чаньчунь провінції Цзілінь 5 корейських медалісток раптом розгорнули плакат із написом «Гора Байтоушань - наша територія». Хоч навіть через затримку прямого ефіру китайські глядачі не побачили цих кадрів, проте комуністична влада КНР сприйняла це як серйозний урок на майбутнє.

Саме тому цього разу відділ пропаганди КПК видав строге розпорядження про затримку всіх прямих телетрансляцій усередині Китаю як мінімум на 10 секунд. Таким чином можна гарантувати, що китайські глядачі не побачать нічого, чого не хотіла б, щоб вони побачили, компартія. Наприклад, акцій протесту, яких-небудь гасел або плакатів та ін. з критикою на адресу режиму КПК.

Джерело інформації також повідомило, що всім керівникам телекомпаній наказано в дні Олімпіади особисто чергувати і строго стежити за всіма вихідними новинами, щоб не допустити ніяких небажаних повідомлень, а також перешкод роботі телеканала.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...