• 21 людина загинула в результаті аварії на шахті в провінції Шаньсі

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    П'ятниця, 11 липня 2008 року
На шахті в китайському місті Датун 5 липня сталася аварія, в результаті якої загинув 21 шахтар, повідомили китайські ЗМІ.

5 липня о 11.20 на шахті №59, яка розташована на південній околиці м. Датун провінції Шаньсі, стався вибух..7-ро гірників устигли вибігти із забою, ще 4-х витягли рятувальники, решта (21 людина) загинули.

Вважається, що стався вибух газу або ж самозагоряння вугілля.

Ця шахта працює законно, маючи всі необхідні документи. Видобуток вугілля на ній за рік становить 150 тис. тонн.

Близько місяця тому, 13 червня, в тій самій провінції Шаньсі в м. Сяої у результаті вибуху на шахті загинуло 27 гірників.

Газета «Молодь Шаньсі» повідомила, що 2 липня влада провінції Шаньсі видала наказ про закриття 10 видів місцевих шахт. У повідомленні мовиться, що кількість шахт, що підлягають закриттю, найбільша за багато років.

Згідно з офіційними даними, в 2007 р. в результаті аварій у Китаї загинуло близько 3800 шахтарів, що на 20% менше 2006 р.

Проте численні незалежні організації стверджують, що це дуже занижені цифри. За їхніми словами, інформація про аварії на багатьох шахтах приховується місцевою владою через побоювання, що шахту закриють або ж накладуть штрафні санкції та притягнуть до кримінальної відповідальності.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...