• Житель Шанхаю помстився поліцейським, убивши п'ятьох із них

  • Неділя, 6 липня 2008 року
Озброївшись ножем і пляшками з горючою сумішшю, житель Шанхаю увірвався в поліцейський відділок. В результаті 5 поліцейських померли від ножових поранень, ще 4 поліцейських і 1 охоронець доставлені в лікарню.

Як повідомили китайські ЗМІ, хлопця звуть Ян, 1 липня, він підійшов до будівлі поліцейської ділянки і кинув у двері три пляшки із запальною сумішшю. Потім, поранивши ножем одного охоронця, він вбіг у будівлю і по сходинках почав підніматися вгору, нападаючи на всіх поліцейських, які попадалися йому на шляху. Проте атакував він тільки чоловіків-поліцейських, на жінок не нападав. Таким чином він добіг до 21-го поверху, де його знешкодили і затримали.

На сходах він поранив ножем 9 поліцейських, 5-ро з яких померли в лікарні. 

Хлопець зізнався поліції, що хотів помститися їм за те, що його заарештували в жовтні минулого року за крадіжку велосипеда. Докладнішої інформації поліція не повідомила.

В Китаї всі знають, як жорстоко з людьми можуть поводитися поліцейські, тому ставлення до них у людей дуже негативне. Численні китайські блогери виражають гарячу підтримку Янові й навіть називають його героєм.

Увечері 1 липня сайт поліцейського управління м. Шанхаю на деякий час перестав працювати, а коли приблизно о 20 годині його робота відновилася, там уже не було статті про «лиходія, що скоїв вбивства заради помсти», яка була опублікована раніше.

Останнім часом у Китаї схожих подій стає все більше. Люди психологічно вже не витримують свавілля місцевої влади і постійного придушення. Є інформація про те, що після подій у провінції Гуйчжоу, поліцейським управлінням і органам безпеки в усій країні з Пекіна був «спущений» строгий наказ докласти всіх зусиль, щоб не допустити більше таких інцидентів, щоб зберегти стабільність у суспільстві та забезпечити успішне проведення Олімпіади.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...