• Китайський уряд заарештував двох католицьких пасторів

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Субота, 19 липня 2008 року
До тепер невідоме місцезнаходження двох католицьких пасторів підпільної церкви, заарештованих китайською владою наприкінці травня, повідомляє радіо «Голос Америки».

Католицька організація The Cardinal Kung Foundation, головний офіс якої знаходиться в штаті Коннектикут (США), повідомила, що 24 травня китайський уряд заарештував двох пасторів Чжан Цьєнліна і Чжан Лі з м. Цзякоу провінції Хебей, щоб не дозволити їм брати участь у великих релігійних заходах недалеко від Шанхаю.

У повідомленні мовиться, що аж до сьогодні влада не повідомила жодних даних про ситуацію цих двох пасторів, а також про місце їхнього перебування.

Представники управління району, де проживають Цьенліна і Лі, сказали кореспондентові радіо, що їм невідоме їхнє місцезнаходження і будь-яка інша інформації про них.

Організація Cardinal Kung Foundation також повідомила, що під час великого паломництва на вершину г. Юйшань району Сунцзян м. Шанхай під домашній арешт були посаджені практично всі пастори підпільних шанхайських церков.
Підписатися:

Коментарі