• Пенсіонери збанкрутілого заводу блокують дорогу в провінції Гуйчжоу

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Понеділок, 14 липня 2008 року
Після того як торік у м. Гуйяні на аукціоні був проданий державний завод із виробництва вогнетривких матеріалів, більше тисячі пенсіонерів заводу почали отримувати пенсію розміром $28,5 щомісячно. 8 липня, не витримавши більше такого становища, вони вийшли й заблокували ділянку головної дороги, намагаючись таким чином привернути до себе увагу уряду, повідомило радіо «Вільна Азія».

За словами очевидця, акція тривала більше 10 годин, протягом 2 - 3 годин транспорт на головній дорозі був паралізований. Велика група поліцейських силою відтіснила демонстрантів із дороги. Ніяких сутичок із поліцейськими не було.

Учасники акції повідомили, що впродовж усього цього часу, від моменту продажу заводу, вони неодноразово зверталися до місцевої влади, але ніякої відповіді та ніякої реакції від них не надійшло.

Завод із виробництва вогнетривких матеріалів м. Гуяна був побудований у 1958 р. Він був одним із 4-х великих заводів Китаю цієї галузі. Загальна кількість робітників становила 3255 чоловік, співробітників, які пішли на пенсію - 1384.

У 2005 році вартість заводу була оцінена в $14 млн, а на аукціоні торік його продали за $4 млн.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...