• Китайський утікач розповів про тортури, які застосовували щодо нього (фото)

  • Понеділок, 14 липня 2008 року
Послідовникa Фалуньгун Пан Юйчун  арештовали співробітники офісу 610 25 червня і помістили у «клас промивання мізків» для психологічної «обробки». Йому вдалося  втекти звідти, та розповісти,  яким тортурам його піддавали.

Пан Юйчуна  заарештували прямо на роботі в компанії «Хуанжи», в селі Бейчжуан провінції Шаньдун. Після цього у супроводі 8 поліцейських на двох машинах його повезли додому, щоб провести обшук. Оскільки поліцейські не пред'явили ніякого документа на обшук, пан Пан відмовився дати їм ключі від квартири. Тоді вони вибили двері та увійшли самі. В результаті обшуку було конфісковано DVD плеєр, CD-диски, а також книги Фалуньгун і деякі особисті речі.

Після цього, приблизно о 14 годині, його доставили в «клас промивання мізків» м. Лайчжоу. Там його прикували до стіни наручниками так, щоб той не міг сісти. Увечері, коли він відмовився вечеряти, охоронці почали силоміць вливати йому в рот пиво. Пан почав чинити опір. Тоді його стали бити в живіт і закривати ніс, щоб він ковтав пиво. При цьому намагалися бити так, щоб не залишалося слідів. Потім із нього зірвали одяг і почали бити по ребрах і колоти ножем пахви. Далі вставили в ніс запалену цигарку, щоб Пан Юйчун удихав дим. Після всього цього один із них, на прізвище Ван, в'їдливо сказав: «Ми ж тебе не чіпали?»

Через два дні Пан Юйчун зажадав поговорити з начальником класу Сун Шанго. Його звільнили від наручників і кайданів. Під час їхньої розмови Пан сказав, щоб Сун більше не виконував цю незаконну справу, і зібрався піти, але Сун не дозволив йому. Тоді він підбіг до вікна і виплигнув. Таким чином, 27 червня, у другій половині дня, йому вдалося уникнути переслідування, і нині він вимушений поневірятися.

Раніше, у травні 2006 р., Пан Юйчуна вже арештовували. Він пробув у трудовому таборі 66 днів. Звільнили його тільки тому, що він був уже на межі смерті після тортур, і влада боялася нести відповідальність у випадку, якщо він раптом помре.

Після останнього арешту Пана в його квартирі все перевернули вверх дном, його дружина й дитина були вимушені виїхати до батьків дружини. Не витримавши постійних погроз і залякувань поліцейських, дружина Пана подала на розлучення, і їхня сім'я розпалася.Дін Чен. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі