• Китайська влада закрила одну з найбільших домашніх церков Пекіна

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Вівторок, 15 липня 2008 року
Голова Союзу домашніх християнських церков КНР Чжан Мінсюань повідомив, що, починаючи з неділі, 6 липня, його церкву в пекінському районі Чаоян закрито, інформує радіо «Вільна Азія».

Чим ближче початок Олімпійських ігор, тим більше китайська компартія підсилює тиск на християнські домашні церкви (підпільні церкви).

В інтерв'ю кореспондентові радіо Чжан розповів, що коли до них прийшли співробітники громадської безпеки, вони сказали: «Це наказ зверху. Оскільки тебе знають у всьому світі, то перед Олімпіадою влада розпорядилася твою церкву закрити».

Коли кореспондент зателефонував у поліцейську дільницю району Чаоян, то поліцейський, який зняв трубку, заявив, що він зовсім нічого не чув про це і нічого не знає.

Після цього кореспондент зателефонував здавальнику кварти Чжана панові Діну, в квартирі якого і була організована домашня церква. Дін сказав, що місцеві співробітники органів безпеки постійно тиснули на нього і примушували його більше не здавати квартиру Чжанові. При цьому вони казали Діну, що сама церква не є проблемою, що вони більш за все побоюються того, що з Чжаном під час Олімпіади зв'язуватимуться іноземні кореспонденти, оскільки багато хто знає цю його адресу.

Прихожанка церкви Чжана пані Фан в інтерв'ю сказала: «Влада не дозволяє нам збиратися разом на молебні. Ми ніяк не можемо зарадити цьому. Вони бояться, що ми можемо перешкодити проведенню Олімпіади, але ми, навпаки, хочемо допомогти. Ми часто молимося за Олімпіаду і за нашу країну».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...