• У Пекіні жінка наклала на себе руки, зістрибнувши з моста

  • Лянь Хуа | Велика Епоха
    Вівторок, 22 липня 2008 року
Жінка, що втратила роботу після безрезультатного звернення до представників влади, 15 липня кинулася вниз із моста в Пекіні, повідомило Центральне агентство новин.

У повідомленні з посиланням на дані гонконгського Інформаційного центру «Права людини і демократія» мовиться, що міліція пекінського району Чунвень підтвердила факт здійснення самогубства 54-річної жінки. За її квитком на поїзд було встановлено, що вона приїхала з м. Нанчан провінції Цзянсі.

Співробітник офісу провінції Цзянсі в Пекіні також підтвердив, що прізвище жінки Лі; вона безробітна; часто приїжджала до Пекіна із зверненнями до влади.

Кореспондентові ЦАН також удалося дізнатися, що Лі була арештована під час відвідин відділу з прийому звернень громадян, і її збиралися наступного дня відправити до її провінції. Проте їй удалося вислизнути від охорони, після чого вона і заподіяла собі смерть.

За даними вищезазначеного Центру, в напередодні Олімпіади, починаючи з 14 липня, в Пекіні проходять масові арешти апелянтів*, після чого їх відправляють додому, де місцева влада встановлює над ними строгий контроль до закінчення Ігор. На сьогодні в Пекіні вже арештовано щонайменше 1,5 тис. громадян цієї категорії.

Довідка The Epoch Times:

*Китайські апелянти - це численні китайські громадяни, що зазнали несправедливого або незаконного ставлення до себе місцевої влади, а також різних організацій, що належать владі. Ці люди подають апеляції до відповідних державних інстанцій у встановленій законодавством формі, звертаючись таким чином до уряду по допомогу та захист.

З боязні втратити свої посади, місцеві чиновники всіма силами намагаються завадити апелянтам звернутися до інстанцій провінційного або ж столичного рівня. Для цього вони тримають штат агентів, завданням яких є за допомогою залякувань, побиття та навіть арештів й ув'язнень змусити апелянтів замовкнути.

Після дисидентів та інакодумців ця категорія людей є найпильнішим об'єктом уваги й контролю комуністичної влади, яка пильно стежать, щоб із ними не контактували іноземні репортери, а також строго блокує репортажі про них всередині країни.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...