• Поліцейські не втручалися, у той час як найманці били людей

  • Неділя, 5 липня 2009 року
Китай. Син директора великого підприємства міста Цзінцзян провінції Цзянсу на машині на смерть збив мати 8-місячного дитини. Однак місцеві влади оголосили винною небіжку. Це викликало невдоволення народу і близько 100 чоловік пішли до офісу компанії висловлювати протест. В результаті їх побили найняті директором люди. У цей час поліція стояла осторонь і не втручалася.

Як розповіли нашому кореспонденту свідки інциденту, водій машини, син генерального директора заводу Jiangsu Haishi Pump Manufacturing Co., Ltd, вів машину в нетверезому стані і при цьому сильно перевищував швидкість.

Після рішення суду про те, що водій не винен, його родина прислала сім'ї померлої 10 тис. юанів ($ 1,4 тис.) в якості компенсації, але останні відмовилися взяти гроші, вимагаючи відновлення справедливості.

Їх підтримало кілька сотень місцевих жителів, які пішли до офісу заводу і стали у формі мирного сидіння вимагати зустрічі з директором для вирішення цього питання. Вони вимагали, щоб він заплатив 570 тис. юанів як компенсацію і щоб його син прийшов на похорон і висловив співчуття.

Люди просиділи цілий день, під вечір з ними зустрілися представники директора і погодилися виконати їхні вимоги. Однак на похорони ніхто з них не прийшов і гроші виплачені також не були. Виявилося, що їхня мета була в тому, щоб якомога швидше кремувати тіло.

Коли мешканці вдруге пішли до будівлі офісу заводу, їх побили найняті директором люди, багато хто з учасників протесту отримали поранення. При цьому поліція зовсім не поспішала зупинити це свавілля, а втрутилась тільки в самому кінці.
 
 

Підписатися:

Коментарі