• Поліція розігнала велику акцію протесту в Пекіні

  • П'ятниця, 24 жовтня 2008 року
Більше тисячі ошуканих вкладників компанії мережевого маркетингу «Іліньмує» 20 жовтня приїхали з різних міст у відділ звернень громадян у Пекіні й провели там акцію протесту. Близько 500 поліцейських спецпризначення розігнали демонстрантів, заарештувавши багатьох з них. 

Як розповів кореспонденту свідок, приблизно о 15 годині (за пекінським часом) до місця демонстрації, що почалася годиною раніше, прибуло багато поліцейських, вони оточили будинок відділу прийому звернень громадян і стали відтісняти від нього демонстрантів. Потім приїхало 5 великих автобусів і поліцейські почали заштовхувати в них учасників акції. 

Один з учасників акції, який приїхав із провінції Хубей, пан Лі Гуйчжи розповів, що більшість демонстрантів приїхало з Північно-Східного Китаю, а також із районів Внутрішньої Монголії.

Корпорація «Іліньмує», головний офіс якої був розташований у Пекіні, працювала за принципом «піраміди» мережевого маркетингу і проводила велику рекламну кампанію у всій країні. Вона закрилася на початку року, заборгувавши близько 228,5 млн доларів США понад 20-ти тисячам своїх вкладників. Минулого місяця в Пекіні було засідання суду у справі цієї компанії. На суді, що тривав тиждень, 50 адвокатів захищали 28 обвинувачуваних. 

Як розповіли ошукані вкладники, дотепер влада ніяк не вирішує їхню проблему й не каже, коли люди зможуть одержати назад свої гроші. 

Під час пекінської Олімпіади й Параолімпіади жодного з них у Пекін не пустили, багатьох тримали під домашнім арештом, а деяких навіть відправили до в'язниці. Тому зараз, коли Олімпіади вже закінчилися, вони знову вирішили звертатися до уряду.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...