• Скандал з отруєним молоком викликав ще більшу незадоволеність китайців правлячою компартією

  • П'ятниця, 24 жовтня 2008 року
Всесвітній Центр допомоги виходу з організацій китайської компартії повідомив, що після того, як у Китаї вибухнув «меламіновий скандал», кількість китайців, що присилають свої заяви про вихід з партійних організацій, значно зросла. Нині на китайській версії веб-сайта The Epoch Times обробляється і публікується від 40 до 60-ти тисяч таких заяв.

Як повідомляють волонтери Центру, свої заяви китайці присилають електронною поштою, факсом або ж просто диктують телефоном, чи публікують самі за допомогою автоматичного сервісу на сайті. Загальна кількість цих заяв зараз сягає 45 мільйонів.

Під час спілкування з волонтерами Центру жителі Китаю останнім часом висловлюють велике невдоволення фальшивими товарами, якими, на їхню думку, заповнені ринки країни. Вони кажуть, що небезпечні для здоров'я продукти, ліки, а також одяг і дитячі іграшки з'явилися саме через відсутність контролю з боку уряду, через те що компартія «вигодувала» корумпованих чиновників, які не лише не здійснюють належний контроль, а й покривають підприємства, на яких незаконним шляхом виробляються всі ці товари.

Віруючі китайці вважають, що такі випадки, як «меламіновий скандал», коли в молочні продукти, щоб отримати більший прибуток, додавали речовину меламін, свідомо знаючи, що вона небезпечна для здоров'я, відбуваються через невпинне падіння моральності китайців, яких компартія виховує у дусі атеїзму і безбожництва.

Інші кажуть, що китайські чиновники, «вигодувані» компартією, життя простих людей «цінують менше, ніж життя своїх собак», грошові прибутки для них набагато важливіші за здоров'я і життя людей. Тому вони «закривають очі», коли господарі шахт, не встановлюючи необхідне за нормами техніки безпеки устаткування, здійснюють гірські роботи, внаслідок чого гинуть численні шахтарі; їм байдуже, коли поступають повідомлення про шкідливі для здоров'я продукти та ліки; вони не інформують людей, коли виникає епідеміологічна ситуація, як це було з атиповою пневмонією та кишковим вірусом тощо.

На думку волонтерів Центру, люди в Китаї все більше усвідомлюють, що у всіх цих бідах винні не окремі директори підприємств і деякі «погані» місцеві чиновники, як це намагається нав'язати їм партійна пропаганда, а вся система монопольного правління компартії в країні.

Жителі Китаю також розповідають, що останнім часом на вулицях у людних місцях усе частіше можна побачити написи на огорожах або ж наклеєні на вікна листівки із закликами до народу повалити компартію і самим обрати свій уряд, який дійсно служив би людям.Вень Хуа. Велика Епоха
Підписатися:

Коментарі