• Відомого китайського адвоката і його родину продовжують катувати у в'язниці

  • Субота, 18 жовтня 2008 року

Особа з Китаю, яка побажала залишитися анонімною, нещодавно розповіла, що за кілька місяців до пекінської Олімпіади китайська влада таємно перевезла відомого адвоката Гао Чжишеня і всю його родину в пекінський район Дасін, де його піддають нелюдським катуванням.

З відомих причин китайське джерело не розповіло докладно всі подробиці, тільки повідомило, що сам Гао і вся його родина «зазнають нелюдських катувань, які жахливіших за нацистські».

Особа підтвердила, що коли за кілька місяців до Олімпіади вся родина Гао раптом зникла, їх перевезли не в провінцію Хебей, як казали раніше, а в пекінський район Дасін. Вона також сказала, що дочка адвоката Ке Ке вже не може ходити в школу, оскільки теж перебуває під суворим арештом.

Джерело розповіло, що хоч Гао й пережив численні катування, у нього зберігається оптимістичний настрій, але його дружина й дочка перебувають на грані психічного зриву. «Я щодня молюся за них», — сказала наприкінці особа.

Нагадаємо, що відомий китайський адвокат-правозахисник Гао Чжишень написав кілька відкритих листів китайській владі, у яких він виразив критику за порушення прав людини, особливо щодо послідовників духовної практики Фалуньгун. Торік, коли Гао написав чергове своє звертання до влади, його таємно заарештували й дотепер він перебуває у в'язниці, зазнаючи катувань і знущань.

Чжао Цзифа. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...