• У Тибеті 2 людини померли від легеневої чуми

  • Четвер, 16 жовтня 2008 року
У районі Лінчжи повіту Оранг автономного району Тибету 26 вересня дві людини померли від легеневої чуми. Влада побоюється епідемії, повідомили китайські ЗМІ.
 
30 вересня начальник управління охорони здоров'я автономного району Тибету Пубу Чжома на організованій управлінням прес-конференції повідомив про епідеміологічну ситуацію. Він сказав, що 26 вересня до них в управління поступила інформація від відділу охорони здоров'я району Лінчжи про те, що в селищі Чжокан з невідомих причин померли дві людини. Районне управління прислало своїх працівників для проведення ретельного аналізу причин смерті. В результаті з'ясувалося, що люди померли від легеневої чуми. 

Після цього влада розпорядилися провести низку заходів по запобіганню поширенню цієї хвороби. Зараз, згідно з офіційними даними, ситуація взята під контроль, інших випадків зараження чумою поки що не виявлено.

Були також попереджені відповідні органи сусідньої провінції Цинхай. У повідомленні просять, щоб вони підвищили пильність і ретельніше перевіряли хворих з температурою і з проблемами диханням.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...