• У Китаї на хімічному заводі стався вибух. Є загиблі та поранені

  • Неділя, 31 серпня 2008 року
Близько 6 години ранку 26 серпня на хімічному заводі, розташованому на півдні Китаю в м. Ічжоу Гуансі-Чжуанського автономного району стався вибух. За станом на 12 годину 26 серпня відомо, що 4 людини загинули, 44 - поранено, ще з 17-ма людьми поки неможливо зв'язатися, повідомило агентство Сіньхуа.

У цеху, в якому стався вибух, зберігався метиловий спирт та інша хімічна сировина. На момент вибуху в цеху працювало більше 30-ти чоловік.

За словами свідків, зараз полум'я і густий дим охопили всю територію заводу. О 12.55 за пекінським часом пожежники, які працюють на місці події, повідомили, що вибухи на заводі все ще тривають, в повітря разом з димом розпилюється велика кількість аміаку, формальдегіду й інших отруйних хімічних речовин.

У радіусі 3-х км. від заводу евакуйовано понад 10 тис. чоловік.

Місцеві жителі розповідають, що вибух був таким сильним, що вони подумали, що почався землетрус. Багато хто з них зараз виїжджає подалі на десятки кілометрів від заводу, побоюючись отруєння димом.

Завод виробляє ацетилен, етилен, оцтову кислоту, метиловий і полівініловий спирт. На території заводу проживають понад 6 тисяч робітників заводу та їх рідні.

Про причини вибуху не повідомляється.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...