• Близько 10 чоловік загинуло від блискавок у провінції Гуандун

  • Середа, 3 вересня 2008 року
З початку липня у м. Шаокуан південної провінції Гуандун від удару блискавки загинуло 8 чоловік, поранення отримали 56 чоловік. Про це нещодавно повідомила газета «Гуанчжоу жибао».

Видання відзначає, що це відбувається здебільшого через незнання людьми засобів безпеки, що вживаються під час сильної грози.

Про ці заходи, а також про правила поведінки під час злив останнім часом часто повідомляє місцева служба метеобюро, щоб підвищити знання людей у цій області й уникнути нещасних випадків.

Згідно з офіційними даними непогода у вигляді сильних злив і вітру за липень нанесла місту Шаокуан прямій економічний збиток у розмірі 126 тис. доларів.

Відзначимо, що останнім часом через часті зливи, які найчастіше супроводжують грози, почастішали нещасні випадки, пов'язані із грозовою активністю.

Уночі 27 травня по всій провінції Цзянсцу йшли зливи, пристрої синоптиків нарахували більше 50 тисяч спалахів блискавок.

А в місті Нанкіні від блискавок щонайменше протягом півгодини була «біла ніч», світило, як удень. Співробітники провінційної метеостанції зазначили, що цього року така погода спостерігається вперше.
Підписатися:

Коментарі