• Китайська трагедія

  • Середа, 17 вересня 2008 року
Ця історія почалася 7 років тому з убивства студентки юридичного інституту провінції Хубей. Тоді, у 2001 році, її направили на практику в поліцейське управління м. Нанчун провінції Сичуань. Незабаром дівчину зґвалтували й убили. Її розчленоване тіло знайшли 16 травня. Поліція без згоди її батьків швидко піддала кремації тіло.
 
Відтоді її мати Ляо Сухуа ходить по різних інстанціях м. Нанчун, вимагаючи розслідування, вважаючи, що поліція не провела слідство у повному обсязі. 12 серпня 2007 р. через численні апеляції до влади її заарештували й відправили в трудовий табір, обвинувативши в тому, що вона ходила з табличкою з вимогою провести розслідування. Жінку засудили до 1 ріку і 3 місяців позбавлення волі. Але через три місяці перебування у таборі Ляо дуже занедужала, і її відпустили на лікування в лікарню.

Їхня молодша дочка Пу Фан розповіла кореспондентові, що її сестра загинула, й ця справа так ніким і не розслідувалася, тому її мама й почала звертатися до влади. «Мою маму багато разів арештовували й били», — сказала Пу Фан. Вона також повідомила, що суд ухвалив рішення виплатити мамі компенсацію розміром 4600 юанів ($650), але й досі вони не одержали ці гроші.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...