• Компартія Китаю не дає спокійно жити тим, хто займається Фалуньгун

  • Понеділок, 13 жовтня 2008 року

Родина із трьох чоловік, що мешкає в селі Мейсян м. Мейчжоу провінції Гуандун, через віру у Фалуньгун з 1999 р. зазнала 11 випадків арешту. Чоловік Чжу Сяншень, дружина Лі Сюйфан і дочка Чжу Сужун. У цей час Чжу Сяншень усе ще перебуває в центрі ув'язнення Фуда.

Уперше поліцейські ввірвалися до їхнього будинку у липні 1999 р., не пред'явивши ніяких документів і ордерів, провели обшук, конфіскувавши всі матеріали, що стосуються Фалуньгун, і заарештували Чжу Сяншеня. Він був місяць ув'язнений, після чого керівництво центру ув'язнення змусило його рідних заплатити 5 тис. юанів (близько 700 доларів США), а потім його відпустили.

Пізніше в період з 2001 по 2002 рр. чоловік із дружиною були двічі ув'язнені в центрі ув'язнення Фуда, а потім у класі з «промивання мозку». Під час перебування у в'язниці Чжу зазнав різних катувань, у результаті чого він дуже схуд — з 70-ти кг до 55 кг.

У 2005 р. Лі Сюйфан була заарештована й відправлена в клас «промивання мозку» у м. Мейчжоу. Під час свого ув'язнення вона оголосила голодування на знак протесту проти незаконного арешту. До неї стали застосовувати насильницьке годування через трубку, вставлену в шлунок через ніс. Через 2 місяці її звільнили.

Після цього, щоб уникнути подальших арештів, чоловік із дружиною були змушені покинути дім і вести бродяжницьке життя. Однак у тому ж 2005 р. поліція вистежила й заарештувала Чжу. Його засудили до 3-х років виправних робіт і хотіли відправити в трудовий табір Саншуй у провінції Гуандун. Однак через поганий стан здоров'я (він так і не набрав вагу й виглядав дуже худим), табір не прийняв його, і його відправили додому.

У 2005 р. їхня дочка Яжу Сужун також була заарештована за практику Фалуньгун і перебувала в центрі ув'язнення Фуда протягом 50-ти днів.

А 6 травня 2008 р. кілька десятків поліцейських оточили їхнє житло, вибили двері й увірвалися до них у будинок. Після обшуку вони забрали книги Фалуньгун, мініатюрну антену для прийому супутникових телеканалів, комп'ютер, принтер, чисті CD диски, а також близько 5 тис. юанів. При цьому не тільки не був пред'явлений ордер на обшук і на арешт, але й не був складений опис конфіскованих речей. Поліцейські забрали Чжу Сяншеня. Зараз він усе ще перебуває у в'язниці.

Останнього разу поліцейські прийшли до них 15 травня 2008 р. і забрали пані Лі. Її відправили в клас з «промивання мозку». Через 10 днів її звільнили.

Відзначимо, що «класи з промивання мозку» є практично в будь-якому виправно-трудовому таборі. Туди запроторюють багатьох послідовників Фалуньгун. Зазвичай починають із психологічних методів тиску — в атмосфері «посиленого контролю» постійно переконують кинути свою віру, ображають і намагаються зломити волю. Також широко використовуються медичні препарати, що завдають сильний біль і страждання.

Лян Чаоян. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...