• Кількість суїцидів в Китаї зростає

  • Середа, 8 жовтня 2008 року
В Китаї зростає кількість людей, що вирішили заподіяти собі смерть. За даними соціологів, самогубство є однією з найпоширеніших причин смерті в Китаї.

У м. Чжухай провінції Гуандун в період з січня по 10 вересня, тобто за 253 дні, щонайменше 242 людини наклали на себе руки — повідомляє місцевий центр швидкої допомоги. Це на 64 людини більше, ніж торік за аналогічний період — передає Центральне агентство новин.

Сайт провінції Гуандун «Нанфанду шибао» розмістив статистичні дані, згідно з якими в період з січня по червень в м. Чжухай самогубство скоїла 181 людина, з яких 113 жінок і 68 чоловіків. У період з липня по вересень було здійснено 61 спробу суїциду, в результаті 13 людей загинуло.

Найбільшу кількість самогубств здійснено за допомогою перерізання вен. З вищезгаданої 181 людини, 71 - вдалася саме до цього способу, який вважається не надто ефективним, і при якому досить часто людей вдається врятувати. Найсмертоноснішим засобом, до якого зазвичай вдається більшість розчарованих в житті мешканців м. Чжухай стало вистрибування з вікна багатоповерхових будинків. З липня по вересень в місті таким методом звели рахунки з життям 11 людей.

Серед цих людей, наймолодшому 16 років, найстаршому - 80. Більшість самовбивць були віком від 20 до 45 років.

Співробітник міського центру швидкої допомоги розповів, що більшість жінок здійснюють самогубство через сімейні сварки. Нерідко вони хочуть таким крайнім способом вирішити сімейні конфлікти, при цьому вони скривають собі вени і викликають поліцію. За даними соціологів інших країн, кількість самогубств серед чоловіків втричі більша, ніж серед жінок. Китай — єдина країна в світі, де жінки заподіюють собі смерть частіше, ніж чоловіки.

Літні люди зазвичай вішаються або ж вживають отруту. Фахівці стверджують, що вони здійснюють це переважно або через невиліковні хвороби, або через убогість.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...