• У Китаї перестали реєструвати дітей, що захворіли від отруєного молока

  • Четвер, 16 жовтня 2008 року
У цей час у китайських ЗМІ почалася тенденція різкого зменшення кількості повідомлень про наслідки скандалу з отруєним молоком. Офіційна кількість хворих дітей уже більше тижня не оновлюється.

Радіо «Голос надії» повідомило, що останні дані про кількість дітей, хворих на нирковокам'яну хворобу в результаті прийому в їжу молочних продуктів з вмістом шкідливої хімічної речовини меламіну, датовані 21 вересням. Згідно з ними, в лікарнях перебуває 12 892 людини. Вже більше тижня ці дані не оновлюються.

В інтерв'ю кореспонденту радіо жителі кількох різних міст повідомили, що лікарні зараз не реєструють дітей, яких приводять на обстеження. Раніше реєстрували абсолютно всіх спочатку до огляду, а потім фіксували результати огляду, а зараз не реєструють нікого. Якщо виявляють камені в нирках, то призначають лікування, якщо ні, то просто йдеш додому. Таким чином, статистика вже не ведеться, хоча, за словами людей, кількість батьків із дітьми в лікарнях не зменшилося, і черги, як і раніше, великі.

Нагадаємо, що в молочній продукції 22-х китайських компаній знайдено шкідливу для організму речовину — меламін, яка вражає нирки. Нині в результаті прийому в їжу отруєної продукції вже захворіло більше 50 тис. дітей.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...