• Тільки 30 % питної води в провінції Гуандун відповідає стандартам

  • Субота, 11 жовтня 2008 року
Голова Дослідницького інституту водних ресурсів при Китайському інституті водних ресурсів і досліджень гідроенергетики Ван Хао на конференції постійних членів Політичної консультативної ради провінції Гуандун, повідомив, що минулого року тільки 32,5% питної води у містах провінції Гуандун відповідало стандартам якості. А вода повітів і селищ, яка відповідає стандартам, не досягла й 30%. Вода в провінції Гуандун — найбрудніша у всій країні.

Він указав на те, що на цю провінцію очікують серйозні проблеми у сфері безпеки для здоров'я питної води.

Китайська газета «Південна столиця» сповістила, що, зі слів Ванна, джерела питної води провінції Гуандун вкрай мізерні. В основному це наземні водоймища. У містах 88% питної води поступає із річок і 12% — із водосховищ. Однак стан води в цих річках викликає велике занепокоєння. Найбільше забруднена вода в районі Дельти Перлинної ріки, де завелике скупчення промислових підприємств.

Ван також повідомив, що у 2005 р. у результаті перевірки якості питної води у містах по всій країні з'ясувалося, що тільки 56% води відповідає стандартам якості. При цьому в селищах ця ситуація більш кепська: там велика кількість води, яка відповідає стандартам якості, не досягає і 30%.

У 2008 р. ситуація не тільки не поліпшилась, але й далі погіршується.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...