• Китайська компартія підсилює репресії християн

  • П'ятниця, 24 жовтня 2008 року
Пекінські представники органів безпеки жорстоко побили сина і дружину відомого християнського пастора підпільної церкви Чжана Мінсюаня, повідомила China Aid Association.

16 жовтня приблизно о 12.00 за пекінським часом близько 15 співробітників служби державній безпеки і поліцейських у цивільному прийшли в квартиру, яку в пекінському районі Чаоян винаймала сім'я відомого християнського пастора підпільної церкви Чжана Мінсюаня, і наказали їм протягом години покинути Пекін. Самого пастора не було тоді вдома. Його дружина Це Фенлань хворіла, тому з представниками органів влади вийшов поговорити їхній старший син Чжан Цзянь. Проте як тільки він спробував пояснити їм, що квартиру вони орендують на законних підставах, і в них є всі необхідні документи, представники влади почали бити його гумовими палицями. Його били приблизно 25 хвилин. Усе його тіло було скривавлене, в коридорі всюди була кров. Потім він знепритомнів. Коли його мати й молодший син спробували зателефонувати в поліцію, їх теж ударами збили на підлогу.

Після того, як співробітники органів безпеки пішли, мешканець із сусідньої квартири відвіз Чжана, який усе ще був непритомний, у лікарню. Після обстеження лікарі сказали, що він повністю втратив зір правого ока і що, можливо, відновити зір уже не вдасться.

Зараз старший син Чжана Мінсюаня перебуває у лікарні, а дружина і молодший син тимчасово живуть у своїх знайомих, оскільки в Пекіні жоден готель не погодився прийняти їх.

Керівник організації China Aid Association, головний офіс якої знаходиться в США, пастор Фу Січу вважає, що таке жорстоке поводження зі сім'єю китайського пастора є першим кроком у посиленні репресій християн китайським урядом, які, згідно з новинами з надійних джерел, повинні були початися в Китаї після Олімпіади.

Фу також відзначив, що 15 жовтня на китайському християнському Інтернет-форумі з'явилася стаття, підписана декількома відомими китайськими християнськими активістами підпільних церков. У статті наводилися нападки на пастора Чжана Мінсюаня і так звані викриття його діяльності та прихованих задумів. Як потім з'ясувалося, ті люди, чиї підписи стояли під статтею, нічого спільного з нею не мають.

«Ми рішуче засуджуємо такі явні порушення конституції та китайських законів китайською владою, яка так жорстоко придушує ні в чому не винних віруючих, а також репресує релігію», — сказав у своїй заяві Фу Січу.

Протягом 22-х років релігійної діяльності Чжана Мінсюаня заарештовували 26 разів. У нього була одна з найбільших у Пекіні домашніх церков, яку закрили перед початком Олімпіади і яка до тепер не працює.

Відомо, що Чжан поїхав на південь країни зі своєю місіонерською діяльністю. Більше зараз про нього ніякої інформації не немає.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...