• У Китаї сімдесятирічну жінку за віру засудили до трьох років

  • П'ятниця, 24 жовтня 2008 року

Сімдесятирічна мешканка м. Цзяньянь провінції Сичуань Лі Меншу була арештована і засуджена до 3 років виправних робіт за те, що поширювала на вулиці матеріали про духовну практику Фалуньгун.

Як повідомив сайт minghui.org, пані Лі, а також більше десяти послідовників Фалуньгун заарештували 15 березня 2007 р., коли вони на ринку м. Цзяньянь роздавали перехожим листівки про цю практику. Коли Лі помістили в місцевий центр ув'язнення, її рідні прийшли, щоб вимагати її звільнення. Але їм сказали, що вона порушила закон і не може бути звільнена. Коли родичі попросили представників влади назвати, який саме закон вона порушила, почули грубу відповідь: «А що, у вас вистачить сил, щоб подати на нас до суду?»

Після арешту Лі її чоловік через сильний психологічний тиск захворів і 22 квітня помер.

Після того, як Лі був оголошений вирок, її відправили до жіночого трудового табору Лунчуань м. Ченду. Їй також припинили нараховувати пенсію. 

Згідно з останнім повідомленням, здоров'я Лі зараз дуже погане. Її возили на обстеження в поліцейську лікарню, де лікарі визначили її стан здоров'я як критичний. Родичі Лі вимагають, щоб керівництво трудового табору негайно відправило її на лікування, однак ті постійно ухиляються від відповіді і нічого не роблять.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...