• Учителя англійської мови катували в китайській в'язниці через його віру

  • П'ятниця, 31 жовтня 2008 року

Учитель англійської мови з м. Інкоу провінції Ляонін Че Хунфей 5 разів був заарештований і ув'язнений через практику Фалуньгун. Після численних перенесених катувань він знаходиться в критичному стані.

37-річний Че Хунфей працював викладачем англійської мови в середній школі м. Інкоу. Після того, як китайська компартія у 1999 р. розпочала репресії проти послідовників духовної практики Фалуньгун, Че був заарештований і відправлений у в'язницю м. Панчжоу, а через 15 днів його перевели до виправного закладу у м. Інкоу. Під час ув'язнення через погане утримання він занедужав на туберкульоз. Через 5 місяців його звільнили.

Його звільнили з роботи в школі, тому після звільнення він переїхав у селище Сюнюечен, де пан Че орендував кімнату й заробляв на життя репетиторством. Че розповідав своїм учням про Фалуньгун, і якось один з них доніс на нього в поліцію. Його заарештували й відправили в центр ув'язнення Баюйчуань, де його дуже били й катували. Че оголосив голодовку на знак протесту. На 13-й день голодування, коли його стан здоров'я став критичним, він був звільнений з в'язниці.

2 лютого 2006 р., коли Че працював викладачем у приватній школі м. Шеньян, на нього донесли в поліцію, повідомивши, що він практикує Фалуньгун, і його знову заарештували. Цього разу його засудили до 7 років в'язниці. Під час ув'язнення Че оголосив голодовку на знак протесту. До нього почали застосовувати насильницьку годівлю через трубку, вставлену в шлунок через ніс. Так тривало більше 7-ми місяців. Протягом цього часу Че постійно був прикутий наручниками до ліжка. У нього знову загострився туберкульоз і через грубу насильницьку годівлю почалася шлункова кровотеча. Однак адміністрація в'язниці не надала йому допомогу лікаря і не звільнила його. 

27 грудня 2007 р. Че вже не міг ходити, говорити й навіть розплющувати очі. Після медичного огляду тюремний лікар сказав, що в нього почалася атрофія м'язів, серйозно порушений серцевий ритм і велика нестача крові, викликана шлунковою кровотечею. 

Коли його родичі дізналися про це, то пішли до адміністрації в'язниці й зажадали, щоб Че звільнили для лікування. Адміністрація ніяк не реагувала на їхні вимоги. Вони ходили чотири рази й тільки 24 квітня 2008 р., коли стан здоров'я Че став ще гіршим, адміністрація погодилися його звільнити. 

Зараз Че мешкає в будинку батьків, його здоров'я, як і раніше, знаходиться у критичному стані.

За матеріалами сайту minghui.org

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...