• Китайський бізнес з експорту іграшок спадає

  • П'ятниця, 31 жовтня 2008 року
Китайське митне управління 13 жовтня повідомило, що за період між січнем і липнем цього року понад 52% експортерів вийшли з бізнесу. З 3831 закритих фірм 1574 належали до підприємств малого бізнесу з виробництва іграшок із загальним обсягом експорту $100 000.

Відповідно до звіту митного управління, серед причин закриття малих підприємств — низькі прибутки, невеликий обсяг капіталу, підвищення вартості китайської валюти й збільшення витрат на виробництво. У звіті причиною також вказувалося підвищення стандартів якості з боку міжнародного співтовариства з метою вповільнення китайського експорту іграшок.

Китай — найбільший постачальник іграшок у світі. Торік кілька відкликань продукції підсилили недовіру до іграшок, вироблених у Китаї. Спочатку 967 000 іграшок відкликала компанія Fisher-Price, через два тижні Mattel відкликала більш ніж 9 мільйонів виготовлених у Китаї іграшок. Причиною став свинець, знайдений у складі фарб для іграшок.

Відповідно до повідомлення канадської газети Toronto Star's від 4 жовтня, за даними 18 дистриб'юторів у Торонто в результаті перевірок свинець був знайдений у кожній четвертій іграшці.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...