• У Шанхаї закриваються агентства нерухомості

  • Середа, 25 серпня 2010 року
Китай. За неповними статистичними даними, з квітня цього року, коли китайська влада впровадила новий курс регулювання ринку нерухомості, чверть шанхайських посередників згорнули свою діяльність.

Хоча в липні на ринку спостерігалося в якійсь мірі потепління, але малим і середнім посередницьким фірмам, як і раніше дуже важко виживати. Аналітики пророкують, що якщо в 3-4 декаді згортання посередників на ринку нерухомості буде продовжуватися, то ситуація може виявитися гірше, ніж в 2008 році, повідомляє видання «Oriental Daily».

Згідно неповним статистичними даними, у другій половині 2009 року в Шанхаї кількість посередницьких організацій на ринку нерухомості становило близько 20 тис., а в першій половині липня цього року ця цифра скоротилася до 15 тис.

Старший інспектор великої компанії нерухомості Centaline Group пан Сон сказав, що відхід агентств нерухомості почався вже в червні, але масштаб цього ще не досяг стану 2008 року, коли за одну ніч закрилися більше десяти великих компаній нерухомості.

У 2008 році під впливом регулювання ринку нерухомості та фінансової кризи, кількість посередницьких агентств у Шанхаї скоротилася до 10 тис. Але в 2009 році кон'юнктура ринку стала швидко поліпшуватися, і в другій половині 2009 року число посередницьких агентств у Шанхаї знову досягла 20 тис.

Пан Сон так само відзначив, що в 2008 році бум згортання брокерів з нерухомості відбувся після піврічного охолодження на ринку нерухомості, а в цьому році бум певною мірою вже почався через 3 місяці після охолодження ринку. Це тому, що цього року кількість угод менше, ніж було в 2008 році, - відзначає експерт.

Він також передбачає, що в найближчому майбутньому бум згортання агентств нерухомості буде посилюватися.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...