• У яких містах Китаю населення витрачає найбільше грошей?

  • П'ятниця, 21 травня 2010 року
Китай. Відповідно до проведеного в Китаї з дослідженням, у п'ятірку міст з найбільшою споживчою здатністю увійшли в порядку зменшення: Гуанчжоу, Шеньчжень, Шанхай, Веньчжоу і Фошань. А найвищий ВВП на душу населення зафіксований в місті Ордос Внутрішньої Монголії, який у минулому році перевищив аналогічний показник Тайваню.

Китайський журнал «Тянься» провів дослідження, в результаті якого з'ясувалося, що в минулому році найбільше грошей витратили жителі міста Гуанчжоу провінції Гуандун. Кожен житель цього міста в середньому за рік витратив 23 тис. юанів ($ 3,2 тис.). На другому місці стоїть Шеньчжен - 22 тис. юанів ($ 3,1 тис.). Потім ідуть Шанхай - 21 тис. юанів ($ 3 тис.), Веньчжоу і Фошань.

За даними результатів дослідження, у КНР найвищий ВВП на душу населення зафіксований у місті Ордос району Внутрішньої Монголії, він становить 19,6 тис. доларів США на рік. У цьому місті виробляють велику кількість кам'яного вугілля і овечої вовни. На другому місці стоїть місто Сучжоу – 15,6 тис. доларів. Хоч навіть там немає корисних копалин, але він привернув до себе великі інвестиції з усього світу, спрямовані на високотехнологічне виробництво. Даний показник ВВП міста Сучжоу близький до тайваньського, де він становить 16,4 тис. доларів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...