• Зарядні пристрої китайського виробництва небезпечні для життя

  • Середа, 18 листопада 2009 року
Китай. В результаті перевірки виявилося, що всі зарядні пристрої та 35% акумуляторів для мобільних телефонів, що виробляються в провінції Гуандун, не відповідають стандартам якості, можуть пропускати електрику і навіть вибухнути.
 
Гонконзьке видання «Дунфан Жібао» повідомляє, що в кінці жовтня управління промисловості та торгівлі провінції Гуандун провело перевірку 40 партій зарядних пристроїв у 6 містах провінції. Виявилося, що жодна одиниця перевіреної продукції не відповідає стандартам якості. Такий показник зафіксований вперше. Причому, як розповів начальник цього управління Сяо Ян, зарядні пристрої 20 партій є небезпечними для життя людини - вони можуть сильно вразити струмом, вибухнути або запалитись.
 
Співробітники управління перевірили також акумулятори для мобільних телефонів 31 заводу-виробника. З них стандартам якості відповідає в середньому 65 %. Найменш якісні акумулятори виявилися в місті Гуанжчоу – стандартам відповідали тільки 16,7 % з них.

Аналогічна перевірка проводилась рівно рік тому. Тоді стандартам якості відповідало 23,1% зарядних пристроїв. Як видно, за цей час ситуація не лише не покращала.
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...