• За сім місяців в Китаї вилучено фальшивих грошей на суму 98 млн доларів

  • Неділя, 11 жовтня 2009 року
Китай. Останнім часом у Китаї збільшилася кількість випадків підробки грошових знаків. За останні сім місяців було заведено близько 200 пов'язаних з цим кримінальних справ, розкрито понад 20 пунктів друкування фальшивок, конфісковано фальшивих грошей на суму 684 млн юанів (приблизно $ 97,7 млн), що в 1,7 рази більше, ніж у минулому році.
 
Як повідомили офіційні китайські ЗМІ, 7 жовтня в повіті Ічжан провінції Хунань були заарештовані сім підозрюваних у підробці грошових купюр. Одночасно в декількох містах провінції Гуанчжоу за аналогічним звинуваченням було арештовано чотирьох людей.

У них було вилучено матеріали та обладнання для друкування грошей, а також вже готові фальшиві купюри на суму 90 млн юанів ($ 12,8 млн).

Раніше, 3 жовтня, в місті Тайюань провінції Шаньсі поліцейські заарештували ще групу фальшивомонетників з семи осіб. У них було вилучено фальшивих грошей на суму 600 тис. юанів ($ 514 тис.).

Повідомляється, що за сім місяців по всій країні було порушено 1807 кримінальних справ, пов'язаних з виробництвом фальшивих грошових знаків, що в 1,5 рази більше, ніж минулого року; було розкрито 24 пункту друкування грошових купюр, що в три рази більше минулорічних показників.
 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...