• Китайський чиновник: Кожну секунду в річку Янцзи скидається тисяча тонн брудної води

  • Неділя, 27 вересня 2009 року
Китай. Продовжує погіршуватися екологічний стан найдовшої річки Китаю - Янцзи. Співробітник управління водного господарства Янцзи 24 вересня повідомив, що в 2008 році в річку кожну секунду скидалося 1028 тонн брудної води.

Згідно з оприлюдненими даними, всього в 2008 році в річку було скинуто 32 млрд 500 млн тонн брудної води. Це на 500 млн тонн більше, ніж у 2007 році.

За результатами останніх досліджень управління, смуга забруднення уздовж Янцзи, де розташовано 21 місто, становить 655 км, що на 100 км більше, ніж було в 90-х роках.

Відповідно до норм якості води в Китаї, існує п'ять основних ступенів якості: 1 ступінь - вода хороша; 2 ступінь - невелике забруднення; 3 ступінь - придатна для розведення риби та купання, а також для пиття після очищення другого ступеня; 4 ступінь - придатна для технічного використання без безпосереднього контакту з тілом людини; 5 ступінь - придатна для сільськогосподарських потреб. Вода якості понад п'ятого ступеня взагалі непридатна до використання.

За даними управління водного господарства Янцзи, в 2008 році на визначених відрізках Янцзи, включаючи протоки, а всього протяжністю понад 5800 км, якість води оцінювалася вище п'ятого ступеня забруднення. Це становить 14,3% від загальної довжини ріки з усіма рукавами і притоками (така довжина ріки становить понад 40 тис. км.).

16,6% загальної довжини річки відповідають четвертому і п'ятому ступені якості; 69% - першому і третьому ступені, говориться у звіті.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...