• У Пекіні представники влади побили трьох японських кореспондентів

  • Неділя, 20 вересня 2009 року
Китай. Увечері 18 вересня представники влади увірвалися в номер готелю в Пекіні, де зупинилися троє кореспондентів японського видання Kyodo News, побили їх і розбили їхні комп'ютери.

Це відбулося в готелі, що розташований поряд з головною вулицею столиці - проспектом Чаньань, на якій відбулася частина репетиції майбутнього військового параду, повідомляє Kyodo News.

Кореспонденти фотографували цю подію, і в цей час до їх кімнати увірвалася група людей, які назвалися представниками влади. Вони почали бити їх руками і ногами, змусили стати на коліна, після чого викинули в коридор два їхніх ноутбука. При цьому нападники брутально лаяли їх за фотозйомку, говориться в повідомленні.

Повідомляється також, що того ж дня ввечері редакція видання Kyodo News вже офіційно зв'язалася з прес-центром Держради КНР і висловила свій протест з приводу того, що сталося.

1 жовтня в Китаї буде відзначатися 60-річчя правління компартії. Напередодні цього дня в Пекіні посилені поліцейські та армійські патрулі. В даний час в столиці знаходяться колони танків, ракетних установок, бронемашин та іншої військової техніки.

Під час репетиції параду всі магазини і навчальні заклади, що прилягають до районів параду, були закриті. Жителів готелів попросили не виходити з номерів. Дороги для цивільного транспорту також були перекриті.

Нагадаємо, що аналогічний випадок побиття кореспондентів стався 4 вересня в місті Урумчі Сінцзян-Уйгурського АР. Від рук поліцейських постраждали троє гонконгських кореспондентів, які фотографували акцію протесту ханьців, які вимагали відставки секретаря парткому Сіньцзян-Уйгурського автономного району Вана Лецюаня.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...