• Кількість хворих на грип H1N1 у Китаї може досягти декількох десятків мільйонів

  • Понеділок, 14 вересня 2009 року
Китай. Чиновник міністерства охорони здоров'я КНР повідомив, що в даний час в країні щодня кількість хворих на грип H1N1 збільшується на більш ніж 100 чоловік. За його прогнозами загальне число хворих може досягти декількох десятків мільйонів чоловік.

Більшість жителів Китаю належать до групи ризику зараження вірусом H1N1, плюс до цього дана пора року, для якої характерні сухе повітря, масове скупчення школярів і студентів у закритих приміщеннях, - цитує співробітника міністерства охорони здоров'я КНР китайський сайт «Фінанси та економіка».

Спеціаліст Центру з контролю та профілактики захворювань КНР Цзен Куан повідомив, що в даний час хвороба стала широко розповсюджуватися і в селах, що є найбільш небезпечним. За його даними швидкість поширення вірусу збільшилася в 10 разів. У сільських жителів практично немає ніякого досвіду вживання профілактичних заходів, медикаментів та обладнання також не достатньо.

Повідомляється, що в провінції Гуандун, Чжецзян і місті Шанхаї вже з'явилися хворі у тяжкому стані.

Усього в Китаї за офіційними даними на 10 вересня зареєстровано 6968 випадків зараження вірусом грипу H1N1.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) на 3 вересня, в 188 країнах зареєстровано 250 тис. випадків захворювання на грип H1N1, більше 2800 чоловік померло.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...