• Бандити били селян на очах у місцевої влади на півдні Китаю. ФОТО

  • Вівторок, 8 вересня 2009 року
Китай. Кривавий інцидент масового побиття селян через земельне питання відбувся в селі Пеншань Гуансі-Чжуанського автономного району. Найняті місцевим лісництвом головорізи палицями побили групу селян, серед яких були жінки і люди похилого віку, пробивши їм голови і поламавши руки і ноги.
 
Інцидент стався місяць тому, тільки зараз селянам вдалося передати інформацію про те, що сталося.

Місцеве лісництво почало розробку землі, що, згідно з підписаною в 1976 році угодою з селянами, належить їм. При цьому їм не виплачують ніякої компенсації, а місцева та міська влада, не зважаючи на численні звернення, не хоче вирішувати цю проблему.

Після того, як не було досягнуто згоди з селянами, голова лісгоспу привів близько 100 чоловік з арматурами та палицями, які зігнали групу селян в одне місце і почали бити.

В результаті цієї бійні було важко поранено 37 селян, у п'ятьох з них пробита голова, у десятьох поламані кінцівки. Серед потерпівших є жінки й літні люди старше 60 років.   

«Місце, куди вони зігнали селян, перетворилося на криваве місиво, з якого лунали зойки і періодично вибігали селяни з закровавленими обличчями», – розповідають очевидці.

Вони також помітили, що весь цей кривавий інцидент з боку спостерігало двоє співробітників адміністрації селища і троє з адміністрації села. Але ніхто з них не зробив жодних спроб, щоб зупинити це беззаконня.

Коли почалася ця екзекуція, місцеві мешканці викликали поліцію та швидку допомогу. Обидві служби приїхали тільки через три години. Поліцейські дуже швидко оглянули місце події, поставили декілька запитань і поїхали. Досі не заарештували жодного з нападників.

Селяни впевнені, що в цьому інциденті замішана також влада. Після того, що трапилося, в селі був відключений інтернет і телефони. Фотографії з місця подій селяни переслали через інтернет з міста Гуанчжоу, куди їм поталанило виїхати.

Потерпівші також розповідають, що їм дзвонили невідомі люди, які вмовляннями та погрозами намагалися відрадити їх апелювати до провінціальної влади. В окремих випадках їм навіть пропонували за це гроші.

 
{mospagebreak}
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...