• Проти рабської праці протестують китайські робочі автомобільного заводу

  • Субота, 22 серпня 2009 року
Китай. Більше 500 робочих автомобільного заводу «Фейшень» вже кілька днів страйкують проти їх використання як рабів і зниження зарплати. Адміністрація заводу, що розташований в місті Юнкан провінції Чжецзян не збирається виконувати їхні вимоги і загрожує звільненнями і штрафами.

Як повідомили учасники протесту, їм доводиться працювати кожен день понаднормово, часто до 1-2 години ночі. Кожен день вони працюють більше 11 годин (336 годин на місяць) без вихідних. При цьому понаднормові сплачуються дуже хаотично, немає чітких правил їх нарахування. Не дивлячись на збільшення виробництва, зарплата робітників знижується.

«У червні ми виробили 64 тисячі автомобілів і отримали по 1830 юанів зарплати, а в липні ми виробили 76 тисяч автомобілів, і отримали по1699 юанів. До того ж ми майже кожного дня працюємо до пізньої ночі, крім роботи нічого більше не бачимо. На заводі знаходимося, як у в'язниці. Дуже втомлюємося», - розповів робітник заводу.

На питання про те, як адміністрація поставилася до акції протесту, робочий сказав: «Організаторів акції вже звільнили з заводу. Керівництво заводу також попередило, що ті, хто не вийшов на роботу 21 серпня, будуть оштрафовані на 300 юанів, а ті, хто не вийдуть 22 серпня, будуть звільнені і їм не буде виплачена зарплата за липень».

Однак, незважаючи на це, робочі мають намір продовжувати страйк і сподіваються, що про їх ситуації дізнається якомога більше людей.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...