• Цілий тиждень жили на газоні біля адміністрації страйкуючі на південному заході Китаю. ФОТО

  • Четвер, 20 серпня 2009 року
Китай. Декілька сотень робітників заводу Ханькан в повіті Лунчуань провінції Юньнань протягом тижня жили навпроти будівлі місцевої влади, висловлюючи протест проти реорганізації заводу й очікуючи на відповідь чиновників. 17 серпня поліція розігнала їх. Відповіді з приводу своїх вимог вони так і не отримали.

На початку минулого тижня близько 500 робітників цього заводу прийшли до місцевих чиновників і висловили незгоду щодо реорганізації заводу, в результаті якої вони позбудуться різних виплат, дотацій та соціальних гарантій. Чиновники пообіцяли дати відповідь протягом 5-ти днів, а також надіслали поліцейських, які оточили будинок адміністрації і не дозволяли робітникам наближатися до нього, повідомляє радіо «Вільна Азія».

Так пройшов тиждень. Відповіді від влади вони так і не дочекалися. Однак, вранці 17 серпня прибула велика група поліцейських, яка розігнала їх.

Далі кореспондент зв'язався з одним зі співробітників адміністрації заводу, який сказав, що в даний час влада надіслала на завод робочу групу для вирішення ситуації. На питання про те, чи страйкують зараз робітники і в чому, власне, полягає проблема, співробітник сказав, що про це він не може говорити.

Жодне місцеве ЗМІ нічого не повідомило про цей інцидент.

 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...