ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Провалилася ділянка дороги в Пекіні

Велика Епоха
Посередині дороги пекінського району Чаоян утворилася яма. 27 липня 2009 рік. Фото з epochtimes.com
Посередині дороги пекінського району Чаоян утворилася яма. 27 липня 2009 рік. Фото з epochtimes.com
Китай. Посередині дороги пекінського району Чаоян вранці 27 липня раптом утворилася яма діаметром близько 2 м. На щастя, ніхто не постраждав, повідомляють китайські ЗМІ.

Провалина глибиною 3 м і діаметром близько 2 м має квадратну форму, всередині її видно невелику кількість води. На даний час частина траси перекрита, говориться в повідомленні.

За словами ремонтників, у цьому місці під трасою проходить дощовідвід, який переповнило через велику кількість опадів, що випали останнім часом. Вода стала виливатись назовні і підмивати ґрунт, що, на їхню думку, і стало причиною провалини.

Як ми повідомляли раніше, подібні геологічні проблеми, що відбуваються в різних районах Китаю, є результатом надмірної експлуатації підземних вод. За словами одного з китайських чиновників, у половині провінцій спостерігаються завали ґрунту, у більш, ніж 50 містах ця ситуація викликає великі сумніви.

Аналогічний випадок стався в Пекіні 14 липня. На трасі Даванчао утворилася провалина, створивши велику пробку.

Через 9 місяців після того, як в околицях селища Хунчао провінції Сичуань утворилося 19 «природних провалин», 26 травня цього року з'явилася ще одна - 20-та.

18 травня на дорозі міста Наньнін провінції Гуансі раптом утворилася яма, в яку провалилась передня частина легкової машини.

6 травня на одній з доріг, неподалік від міської лікарні міста Нанкін, раптово утворилася вирва завглибшки 3 метри.

17 квітня, приблизно о 17 годині за місцевим часом, у місті Шеньчжень на півдні Китаю під землю пішла ділянка дороги разом з газетним кіоском.