• Близько 10 тисяч тибетців провели протест проти дій офіційного режиму

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 20 липня 2009 року
Китай. Тибет. Нещодавно близько 10 тис. тибетців повіту Цзянда району ТАР проводили мирну акцію протесту проти масового руху по «вихованню патріотизму», розгорненого китайською компартією в Тибеті, а також проти насильницького відбирання місцевою владою значної території, що належить храму Цзюєпу.

У повідомленні мовиться, що за даними надійних джерел з Тибету, в кінці минулого тижня близько 10 тис. місцевих жителів 9 сіл повіту Цзянда провели мирний хід, протестуючи проти незаконного відбирання владою території, що належить храму.

Місцева влада пообіцяла людям якнайскоріше вирішити це питання належним чином. Жителі цих сіл висловлювали бажання до самого кінця продовжувати добиватися вирішення проблем. На час повідомлення ситуація в регіоні залишалася напруженою.

Більшість ченців храму Цзянда в Тибеті відмовилися підписувати заяви проти Далай-лами. Їх примушують це робити представники правлячої в країні партії.

Жителі також розповідали, що в селі Ладо місцева влада скуповувала ділянки землі в селян без їхньої згоди по низьких цінах. Чиновники побудували там військовий блокпост, огородивши його великим піщаним насипом. Під час словесних сутичок між військовими і місцевими селянами, були випадки, коли військовослужбовці погрожували селянам зброєю. Вони приставляли дуло автомата або пістолета до голови селян, попереджаючи: «У нас є наказ зверху розстрілювати вас у разі протидії».

За матеріалами Voice of Tibet Foundation.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...